Rreth Nesh

SHËRBIM PREMIUM

Filloni Aventurën Tuaj Të Mahnitshme!


Kerculla Resort ndodhet në majë të Gjirokastrës, 52 km nga Saranda, 65 km nga Butrinti dhe 36 km nga Syri i Kaltër. Pozicioni i saj ofron një pamje spektakolare të malit, qytetit dhe kështjellës. Parkim falas, palestër dhe pishinë të hapur janë në dispozicion në vend. Bari dhe restoranti janë gjithmonë të ftuar për të shijuar një pije dhe një larmi pjatash tradicionale dhe moderne, ndërkohë që peizazhi piktoresk shërbehet përpara tyre.

SHËRBIMET TONA

Ne kemi mbi 7 vite përvojë!Pishinë Verore


Qendër Fitnesi

RRETH HOTELIT

Ne Ju Ofrojmë Qasje Falas Në Pishinën Dhe Palestrën Tonë.Photo of Cartagena's cathedral at the background and some colonial style houses

Pishina

Një pishinë e suksesshme duhet të jetë tërheqëse për udhëtarët, jo vetëm për t'u çlodhur dhe shijuar diellin, por edhe për të bërë foto dhe për t'i ndarë ato në internet.

Photo of Cartagena's cathedral at the background and some colonial style houses

Palestra

Qendra e fitnesit ENERGY GYM është projektuar për mysafirët tanë me një mënyrë jetese aktive dhe të gjallë. Ndodhet ne katin e nendheshem te godines kryesore te hotelit, qendra jone e fitnesit...Në emër të të gjithë stafit tonë, ne do të jemi të lumtur t'ju mirëpresim dhe presim ta bëjmë përvojën tuaj të paharrueshme...