Një staf miqësor dhe profesional është gjithmonë i gatshëm të shkojë përtej pritshmërive dhe të ofrojë një përvojë të jashtëzakonshme per të ftuarit. Ju do të gjeni një recepsion 24 orë në pronë. Dhomat ofrojnë një përzierje të stilit tradicional dhe modern dhe të gjitha lehtësitë e nevojshme për një hotel 4*.

Xhuliano Tola, Menaxher
SHËRBIM PREMIUM

Ne jemi të njohur për përsosmëri të pastërFilloni Aventurën Tuaj Të Mahnitshme!

Ka qenë gjithmonë vendi i dytë më tërheqës në Gjirokastër (pas kalasë së Argjiros për shkak të biodiversitetit dhe pozicionit strategjik). Ndërtesa e sotme (strukturë e bazuar në përzierjen e elementeve tradicionale dhe moderne) ka filluar rikonstruksionin e saj në vitin 2013, me synimin për të zhvilluar shërbimet e bar-restorantit, pishinës dhe akomodimit.

SHËRBIMET TONA

Ne kemi mbi 7 vite përvojë!Pishinë Verore


Qendër Fitnesi

AKOMODIM PREMIUM

Dhomat e hotelit tonë janë të reja, të bollshme dhe mjaft tërheqëse.

Hapësirë ​​parkimi falas, pishinë dhe shërbim palestër janë gjithashtu të disponueshme në vend si ambientet më të preferuara për të gjitha llojet e udhëtarëve.

Dhomë Deluxe Dyshe

Akomodimi

Sipërfaqja: 27 m²

Mysafirë: 2

Pamja: Pamje nga Kalaja, Pamje nga Mali

Suitë Deluxe King

Akomodimi

Sipërfaqja: 60 m²

Mysafirë: 4

Mëngjesi i Përfshirë

Suitë Superiore Queen

Akomodimi

Sipërfaqja: 30 m²

Mysafirë: 2

Pamja: Pamje nga Kalaja, Pamje nga Mali

RESTORANTI

Pjatat Tona

Zbuloni restorantin tonë të mirënjohur, i famshëm për ruajtjen e kuzhinës tradicionale mesdhetare. Ne i japim përparësi përbërësve të freskët sezonalë për të krijuar pjata të shkëlqyera që kënaqin mysafirët tanë të dashur. Shikoni menynë tonë, një ndërthurje e specialiteteve lokale dhe ndikimeve mesdhetare, duke shfaqur një sërë pjatash unike të bëra me përbërës të cilësisë më të mirë për një përvojë të pashembullt shije. Bashkohuni me ne sot për të shijuar thelbin e freskisë dhe përsosmërisë së kuzhinës!
BAR

Summer & Inner Bar

Përjetoni pijet tuaja të preferuara në destinacionin më të mirë të barit veror! Eksploroni koleksionin tonë më të fundit që përmban një gamë të larmishme koktejesh, birrash dhe verërash me burime lokale nga rajone të veçanta vere. Hyni në lokalin tonë të brendshëm, një oaz i gjallë që nxjerr ngrohtësi dhe ngjyra, duke marrë frymëzim nga dekori prej druri dhe tavanet e pazëvendësueshme që të kujtojnë trashëgiminë kulturore të Gjirokastrës. Bashkohuni me ne për një ambient të paharrueshëm dhe një përzgjedhje të këndshme pijesh të krijuara për të ngritur përvojën tuaj verore!
RRETH HOTELIT

Ne Ju Ofrojmë Qasje Falas Në Pishinën Dhe Palestrën Tonë.Photo of Cartagena's cathedral at the background and some colonial style houses

Pishina

Një pishinë e suksesshme duhet të jetë tërheqëse për udhëtarët, jo vetëm për t'u çlodhur dhe shijuar diellin, por edhe për të bërë foto dhe për t'i ndarë ato në internet.

Photo of Cartagena's cathedral at the background and some colonial style houses

Palestra

Qendra e fitnesit ENERGY GYM është projektuar për mysafirët tanë me një mënyrë jetese aktive dhe të gjallë. Ndodhet ne katin e nendheshem te godines kryesore te hotelit, qendra jone e fitnesit...Në emër të të gjithë stafit tonë, ne do të jemi të lumtur t'ju mirëpresim dhe presim ta bëjmë përvojën tuaj të paharrueshme...

Çfarë Thonë Të Ftuarit Tanë

Ky hotel është një perlë! Ka një pishinë të sapo rinovuar (2 nivele), dhoma shumë të bukura, një mëngjes të mrekullueshëm, tarraca të mëdha me pamje mahnitëse dhe shërbim të shkëlqyer. Ne mund të rekomandojmë shumë Kerculla Resort!

Moniek

Holandë

“Gjithçka. Më pëlqen vendi, njerëzit super miqësorë në hotel. Ne hëngrëm darkë dhe gjithashtu pamje super të bukur. Ata e morën atë për çdo detaj. Unë e rekomandoj plotësisht hotelin.”

Marisol

Belgjikë

“Shërbim i mrekullueshëm, resort i bukur! Ky ishte qëndrimi ynë i preferuar në Shqipëri - 100% rekomandim! Pishina ishte ëndërrimtare dhe dhoma jonë ishte e mrekullueshme... PAMJA është e pabesueshme.”

Cleo

Gjermani
img img img

Dhe Mysafirëve Tanë Ne u Rekomandojmë Të Vizitojnë Qytetin Tonë të Bukur


Kalaja e Gjirokastrës
Muzeu Etnografik
Shtëpia e Kadaresë