Suitë Deluxe King
Kerculla Po Ju Pret!

Shijoni dhomat tona tërheqëse dhe elegante të dizajnuara me elemente tradicionale dhe bashkëkohore dhe të përshtatura për nevojat e udhëtarëve privatë ashtu edhe ata të biznesit.
Të gjitha dhomat ofrojnë banjo personale, krevate të mëdha dopio ajër të kondicionuar, TV me ekran të sheshtë, akses wifi, minibar, telefon dhe disa prej tyre ballkon dhe një panoramë e mrekullueshme e qytetit duke përmbushur të gjitha pritshmëritë e mysafirëve tanë.
Ne ofrojmë një recepsion 24 orë në pronën tonë dhe një staf gjithmonë duke premtuar mikpritje autentike.
Pranë kategorisë së dhomës do të shihni një imazh të lezetshëm të dhomës dhe një listë të lehtësive.


Mysafirë: 2

Sipërfaqja: 60 m²

Mengjesi i Perfshire

Shtretër: 1 krevat dopio shumë i madh

Facilitetet:

E Sigurt Për Pajisjet Elektronike
Kutia e Ndihmës Së Shpejtë
WiFi Falas
Tharëse Flokësh
Telefoni Fiks
Raft Bagazhesh
Minibar
Raft Këpucësh
Dush
TV
Përgatitëse Për çaj/kafe
Peshqir
Garderobë

RRETH HOTELIT

Ne Ju Ofrojmë Qasje Falas Në Pishinën Dhe Palestrën Tonë.Photo of Cartagena's cathedral at the background and some colonial style houses

Pishina

Një pishinë e suksesshme duhet të jetë tërheqëse për udhëtarët, jo vetëm për t'u çlodhur dhe shijuar diellin, por edhe për të bërë foto dhe për t'i ndarë ato në internet.

Photo of Cartagena's cathedral at the background and some colonial style houses

Palestra

Qendra e fitnesit ENERGY GYM është projektuar për mysafirët tanë me një mënyrë jetese aktive dhe të gjallë. Ndodhet ne katin e nendheshem te godines kryesore te hotelit, qendra jone e fitnesit...Në emër të të gjithë stafit tonë, ne do të jemi të lumtur t'ju mirëpresim dhe presim ta bëjmë përvojën tuaj të paharrueshme...